people-crowd-child-kid-810x540

Hakkımda

3.255 kez okundu  2 yorum  2017.01.14

İsmim Anar. Ege Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi bölümü mezunuyum fakat öğretmen olacak kadar sabırlı biri değilim malesef.

Web geliştirici olarak çalışıyorum ve öğrencilik zamanlarından blog sayfamda zamanım oldukça paylaşımlarda bulunuyorum. Bu paylaşımları şuana kadar kişisel blog sayfamda (anarsamadov.net) yapıyordum ama bu domain adı hoşuma gittiği için artık her iki blogumdan paylaşımlarda bulunacağım.

BÖTE bölümünde okuyan arkadaşlara bir tavsiyede bulunmak istiyorum, kesinlikle ama kesinlikle “ben öğretmen olacağım” diye düşünüp öğrencilik hayatınızı heba etmeyin. Öğretmen olmayın demiyorum, olun tabiki, ama bilgisayar bölümünde okuyorsanız bunu iyi değerlendirin. Çünkü klişe olsa da söylemek zorundayım sonra hiç zamanınız olmayacak. Siz bilgisayar bölümü okuyorsunuz kendinizi iyi yetiştirirseniz tüm kapılar size açık unutmayın. Günümüzde bilgisayar olmadan çalışan bir kurum yok çünkü 🙂

Takipte kalın… 😉

2 yorum yapılmış
  1. aykut

    merhaba. sevdiğiniz işi yapma konusundaki kararlılıgınızı takdir ediyorum. ben bilgi işlem firması kuran türkçe öğretmeni biliyorum. zararın neresindne dönülse kar; insan sevdiği, hevesli oldugu işi yapmalıdır.

    24 Nisan 2017, 23:04

Yorum yapın..

Blogda ara

abone ol